Ürünlerimizde kullanım hatalarından dolayı oluşabilecek hata ve arızalar garanti kapsamı dışındadır. Almış olduğunuz ürünü, orjinal ambalajında, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içinde iade edebilirsiniz. Bu durumda ürünü, ürüne ait faturayı firmamıza ulaştırmanız gerekmektedir. Ürünün iadesinde bir engel olmadığı tarafımızca onaylandıktan sonra ürün bedeli 2 hafta içerisinde kredi kartınıza veya banka hesabınıza geri yatırılacaktır. Taksitli alışverişlerde ise bankalar iadeleri taksit ödeme dönemlerinde, bölerek yapmaktadır. İade işlemi sırasındaki tüm kargo masrafları müşteriye aittir. (Ürün bedelinin kargo masrafları kesildikten sonraki kalan miktarı iade edilir). Ambalajı tahrip edilmiş, kullanılmış veya kargo masraflarından daha az tutarlı siparişlerin iadesi kabul edilmez. Tamir, bakım ve ayar malzemeleri kategorisi altındaki ürünlerin de iade ve değişimi yoktur.    
 
Kargoda meydana gelebilecek olası hasar dolayısıyla ürünleri kontrol edip teslim alın. Ürünler sigortalı yollanmaktadır. Bu sebeple alışverişleriniz güvenle yapabilirsiniz. Aksi belirtilmediği tüm hallerde kargo ücretleri alıcıya aittir. 
 
Siparişiniz iptal etmek için, satın alım işlemi gerçekleştikten en fazla 1(bir) saat içinde, 0312 4333876 nolu telefon numarasını arayınız veya [email protected] adresine e-mail atınız. Siparişiniz "Onaylandı" konumundayken, yani henüz kargoya teslim edilmemişken iptal işlemi yapılabilir. Sipariş kargoya verildikten sonra iptal işlemi yapılamaz. 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR