- İstisna bir yoğunluk olmadığı sürece, haftaiçi günler saat 13:00'e kadar satılan tüm ürünler aynı gün içinde, aksi halde 1(bir) iş günü içinde kargoya teslim edilir.
 - Cumartesi günü satılan ürünler pazartesi günü kargoya verilir.
 - 1500tl aşağısı siparişlerde kargo ücretleri alıcıya aittir. Banka havalesi ile yapılan alışverişlerde %3 indirim uygulanır.
 - Kargo firmasının teslimatı sırasında adreste bulunulmayarak, üç gün içinde kargo teslim alınmazsa iade olur. İade sırasındaki tüm kargo masrafları alıcıdan kesilmektedir.
 - Firmamızın zamanında kargo firmasına teslim edip, kargo firması sebebiyle geciken teslimatların sorumlusu teslimatı geciktiren kargo firmasıdır. Lütfen bu durumlarda sitemizde girilen takip numaraları ile şikayetlerinizi kargo firmasına bildirip, takibi sağlayınız.
 - Ürün iadelerinde tüm kargo masrafları müşteriye aittir.
 - Bazı ürünler üreticiden firmamıza ambalajsız olarak (bulk) yollanmaktadır. Bunun sebebi bu ürünlerin ambalaj maaliyetlerinin ürün maaliyetlerini çok arttırmasıdır.
 - Tüm ürünler ekstra korumalı özel üretim ambalaj ile ve sigortalı yollanır, bu yüzden alışverişinizi güvenle yapabilirsiniz.
 - Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Banka havalesi ile alışverişlerde, 1 iş günü içinde havale yatmazsa sipariş iptal edilir.

 - Sitemiz en güvenli şifreleme olan 3D Secure (Ulusal Güvenlik Platformu) ile şifrelenmektedir. Bu yüzden kredi kartınızla alışveriş yapabilmeniz için kredi kartınızın 3D ile alışverişe açık olması lazımdır.

 - Stoklarımızda olan tüm ürünleri mağazamıza gelip deneyebilir, stoklarımızda olmayan ürünler için sipariş verebilirsiniz. Gitar, bas vb yedek parça satın alırken, ürün detay özelliklerini, şema ve ölçülerini kontrol ediniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR